Світло-коричневий відтінок гармонійно вписується в різноманітні інтер'єрні стилі, створюючи теплу і приємну атмосферу на кухні або в їдальні.
Кошик відмінно поєднує функціональність з естетикою, даючи змогу зберігати продукти у свіжому вигляді та одночасно служити прикрасою вашого простору. Вона легка в догляді, має гарну вентиляцію завдяки плетеній конструкції і відмінно підходить для щоденного використання. Цей кошик стане корисним і стильним доповненням для будь-якого будинку, ставши аксесуаром, що підкреслює вашу турботу про порядок і комфорт.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ+ метал |
- Ціна: 159,76 ₴



