Кошик для хліба світло-коричневий плетений 28х20х7 см Helios 7331
Розміри кошика дають змогу зручно розмістити свіжий хліб, булочки або випічку, зберігаючи їх свіжими й апетитними.
Плетена конструкція забезпечує міцність і довговічність виробу, а акуратні та гладкі лінії підкреслюють високу якість виконання. Цей кошик стане практичним і стильним аксесуаром, що додає особливого шарму кухонному простору і створює затишну атмосферу для сімейних обідів або зустрічей із друзями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик-хлібник |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 7 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,58 ₴


