Її розмір 38х32 см дозволяє приготувати більше їжі одночасно, що робить її відмінним вибором для великих сімей або вечірок.
Тришарове керамічне антипригарне покриття Proxylan не виділяє при нагріванні шкідливих речовин та важких металів. Дно сковороди оптимально розподіляє температуру нагріву. Завдяки цьому покриттю їжа не прилипає до сковороди, що спрощує процес приготування та упаковки. Також вона легко миється і не потребує спеціального догляду.
Сковорода виготовлена з високоякісного алюмінію, який має високу теплопровідність і довговічність. Вона швидко розігрівається та рівномірно розподіляє тепло, що дозволяє економити час та енергію при готуванні. Підходить для всіх видів плит, крім індукційних. Сковорода легко миється у посудомийній машині та має знімну бакелітову ручку 20 см.
Magic Pan Helios ідеально підходить для виготовлення м'яса, риби, птиці, овочів та інших продуктів на грилі. Вона дозволяє надати стравам характерного смаку та аромату смаження, що робить їх ще більш апетитними та ароматними.
Володіючи універсальними можливостями та високою якістю матеріалів, сковорода гриль універсальна Magic Pan Helios стане незамінним помічником на вашій кухні та дозволить вам насолодитися смачними та здоровими стравами щодня.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина посуду | 38 см |
| Ширина посуду | 32 см |
| Знімна ручка | Так |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.7 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Proxylan |
- Ціна: Ціну уточнюйте



