Гранітне покриття листа робить його стійким до подряпин та пошкоджень, а також забезпечує відмінне паровідведення під час випічки. Завдяки цьому покриттю їжа не пригорає і поступово просмажується з усіх боків.
Деко Helios виготовлено з високоякісної сталі, що забезпечує його довговічність і надійність у використанні і покрите антипригарним гранітним покриттям, відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. Деко для запікання можна використовувати для приготування випічки, м'яса, овочів тощо.
Таке деко буде чудовим придбанням для всіх цінителів смачної та якісної їжі. Приготування страв на ньому стане справжнім задоволенням!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота бортика | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал покриття | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


