Її компактний розмір 11х9 см та алюмінієве виконання роблять її ідеальним вибором для приготування кави у домашніх умовах або на природі.
Мармурове покриття додає кавоварці елегантності та вишуканості, роблячи її привабливим елементом кухонного інтер'єру. Крім того, мармурове покриття забезпечує високу теплопровідність, що дозволяє рівномірно розігрівати каву та зберігати її аромат та смак.
Зовнішня та внутрішня поверхня турки вкриті мармуровою крихтою, що дозволяє готувати каву, яка завжди матиме натуральний смак та аромат. Також завдяки такому покриттю турка завжди гідно виглядає. Але варто пам'ятати, що мармурове покриття дуже чутливе до різкого перепаду температур: різке охолодження або нагрівання можуть призвести до появи тріщин на поверхні турки.
Ручка із пластику зручно лежить у руці та запобігає випалюванню під час приготування кави. Кавоварка оснащена зручним носиком для зручного наливання кави у чашку.
За допомогою кавоварки турки Helios ви зможете насолодитися насиченою та ароматною кавою в будь-який час дня. Простота використання та легкість догляду роблять цю кавоварку чудовим вибором для справжніх цінителів кави.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Основні | |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | мрамор |
| Зовнішнє покриття | мрамор |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Колір | Чорний |
| Вага ящика, кг | 11х9 см |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 36.5 x 36 x 57.5 см 36шт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


