Нержавіюча сталь є міцним та довговічним матеріалом, який не взаємодіє з їжею, зберігаючи її смак та поживні властивості.
Ківш оснащений скляною кришкою Helios, яка дозволяє контролювати процес приготування страви, не відкриваючи кришку та не втрачаючи тепло. Також скло стійке до високих температур. Акумуляція тепла при закритій кришці створює замкнутий цикл пароутворення, що дозволяє готувати в такому посуді без використання олії та води або з їхньою мінімальною кількістю, а також дозволяє зберегти натуральний смак продуктів. Підходить для різних типів плит та індукційних. Ковшик має п'ятишарове дно.
Багатошарове дно ковша забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні, що дозволяє заощаджувати час та енергію під час готування. Цей дизайн також допомагає запобігти прилипання їжі до дна та забезпечує легке очищення після використання. Мірна шкала дає змогу точніше підбирати інгредієнти.
Ківш із нержавіючої сталі з кришкою та багатошаровим дном ідеально підходить для приготування соусів, супів, пасти, овочів та багатьох інших страв. Підходить для різних типів плит та індукційних. Ковшик має п'ятишарове дно. Він буде надійним помічником на вашій кухні і прослужить вам довгі роки завдяки високій якості матеріалів та продуманому дизайну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Ківш кухонний |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 14 см |
| Об`єм | 1.4 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Колір | Сріблястий |
| Мірна шкала | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ящика, кг | 10.1 кг. |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 32.5 x 49 x 50.5 см 12шт |
| Розмір | 14х9,5см |
- Ціна: Ціну уточнюйте


