Виготовлена з міцного та легкого металу, ця каструля забезпечує рівномірний розподіл тепла та швидке приготування їжі.
Її червоний колір додасть вашій кухні яскравості та стилю, а скляна кришка дозволить контролювати процес приготування їжі без необхідності відкривати каструлю. Розмір 24 х 10.5 см та об'єм 2 літра роблять цю каструлю ідеальним вибором для приготування різних страв як для невеликої, так і для великої родини.
Усі люблять їжу, приготовлену у фритюрі. Картопля-фрі, сирні палички, риба, креветки, пончики, м'ясні рулетики з начинками, цибулинні кільця – все це можна приготувати вдома, маючи фритюрницю. Пропонована модель виготовлена з вуглецевої сталі, має антипригарне покриття. Підходить і для електричної та газової плити. Кошик із міцного та легкого металу. Кришка виготовлена із жароміцного скла, має отвір для виходу пари.
Каструля-фритюрниця з кришкою скло Helios - це відмінне поєднання якості, зручності та стилю, яке обов'язково сподобається вам та стане незамінним помічником на вашій кухні.
Характеристики: Каструля-фритюрниця SCF 24 см
- Тип: каструля-фрітюрниця;
- Матеріал: вуглецева сталь;
- Антипригарне покриття;
- Матеріал кришки: жаростійке скло;
- Матеріал ручок: бакеліт;
- Кошик фіксується у двох положеннях;
- Діаметр: 24 х 10.5 см;
- Колір червоний.
Комплектація: Каструля-фритюрниця SCF 24 см (26-SCF)
- В· Каструля - 1 шт.;
- В· Кошик - 1 шт.;
- В· Кришка - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Бакеліт |
| Колір | Червоний |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ящика, кг | 9.95 кг. |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 26.5 x 54 x 63.5 см 12шт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 2 шт.




