Особливістю даної скороварки є спеціальна кришка з отвором, що дозволяє регулювати тиск усередині ємності. Це дозволяє готувати продукти швидше, заощаджувати енергію та зберігати їх свіжість та смак. Крім того, завдяки спеціальному безпековому пристрою, скороварка надійно захищена від випадкового відкриття або тиску.
Скороварка Helios 5 л нержавіюча сталь відрізняється стильним та сучасним дизайном, що дозволяє використовувати її на будь-якій кухні. Цей зручний та практичний пристрій обов'язково стане незамінним помічником у приготуванні смачних та корисних страв для всієї родини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Полірування матеріалу | Дзеркальна |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ящика, кг | 25.7 кг. |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 54 x 42 x 83 см 8шт |
| Довжина: | 38.5 см |
| Ширина | 25.5 см |
| Висота | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


