Розміри дуршлагу складають 28,5 х21, 5х8 см, що робить його досить містким для відціджування як маленьких, так і великих порцій продуктів. Він виконаний із міцного та гнучкого силікону, який забезпечує довгий термін служби виробу та легке очищення після використання.
Друшляк має форму квадрата, що робить його зручним для різних видів продуктів, ідеально підходить для відціджування макаронів, овочів, фруктів та інших продуктів. Завдяки складаній конструкції, ви зможете легко скласти друшляк вдвічі і зберігати його в зручному місці без зайвих турбот.
Складаний квадратний друшляк Helios - це відмінне рішення для всіх, хто цінує зручність, функціональність і якість в кухонному приладді. Придбайте його прямо зараз і насолоджуйтесь легкістю та комфортом при готуванні та приготуванні їжі!Особливості:
Посуд зроблений з еластичного харчового пластика, стійкого до перепадів температур.
У контакті з їжею, не міняє її властивості.
Не вбирає сік фарбувальних продуктів, таких як буряк, морква, ягоди.
У друшляк силіконовий складаний можна помістити лук, часник, рибу, м'ясо - запахи вона також не "тягне".
У такій тарі їжа швидко остигає, зберігаючи усі свої властивості.
Використовуючи силіконовий друшляк складаний, можна:
ефективно зливати воду з макаронів, пельменів, відвареної картоплі;
дати відстоятися сирній масі, фруктовій і овочевій макусі (віджати сік);
розморожувати продукти;
мити, просушувати і подавати на стіл зелень, ягоди, фрукти;
узявши друшляк за ручки, помістити в нього невелику кількість барбекю або шашлику (заздалегідь склавши дно).
Складаний друшляк силіконовий легко миється в посудомийній машині, зручний в застосуванні і компактний у зберіганні. Підходить для роботи з холодними і гарячими продуктами.
Матеріал: харчовий силікон - 50 250 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Тип | Друшляк |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 215 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ручка | Дві |
| Колір | Різні кольори |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | (ШхВхД): 44.5 x 57.5 x 25.5 см 48шт |
| Вага ящика, кг | 7.35 кг. |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



