Харчовий контейнер PureBox з кришкою від Luminarc – це зручне та практичне рішення для зберігання продуктів. Контейнер має квадратну форму, об'ємом 1220 мл, що робить його ідеальним для зберігання різних продуктів, від залишків їжі до страв. Синій колір контейнера надає йому стильного і сучасного вигляду, який буде чудово виглядати у вашій кухні. Кришка забезпечує герметичні закриття, що допомагає зберегти свіжість продуктів довше. Контейнер легко миється в посудомийній машині, що робить його зручним у використанні.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 1220 л |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 302,79 ₴



