Використовуються для зберігання/подачі холодних напоїв. Скло легко переносить заморожування, в ньому можна зберігати охолоджені напої в холодильнику. Скло не має запаху, не вбирає аромати напоїв, не потребує особливого догляду, але потребує акуратної експлуатації.
Мити скляні глеки Imperator жорсткою дротяною мочалкою та агресивними миючими засобами вкрай не рекомендується, адже на ній можуть з'явитися подряпини. Після багаторазового використання не втрачає первісний вигляд. Можна використовувати в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1600 мл |
| Висота | 250 мм |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,57 ₴


