Цей глечик відмінно підходить для сервірування води, соку, лимонаду або інших напоїв на вашому столі. Він легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки універсальному дизайну.
Кришка глечика щільно закривається і допомагає зберігати напої свіжими і прохолодними тривалий час. Завдяки великому об'єму цей глечик ідеально підійде для сервірування на вечірках, святах або великих сімейних обідах.
Глек Pasabahce Bistro 1,85л з червоною кришкою - це відмінний вибір для тих, хто цінує якість, функціональність та стиль у кожній деталі свого будинку.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1850 мл |
| Висота | 240 мм |
| Верхній діаметр | 110 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 260,27 ₴


