Склянка висока Pasabahce Timeless 450 мл 52800/sl
Продається кратно 12 шт
Дизайн склянки Timeless відрізняється своєю витонченістю та стильністю. Його прості, але елегантні лінії надають будь-якому столу вишуканого вигляду. Завдяки прозорому склу, ви зможете насолоджуватися гарним виглядом напоїв та оцінити їх колір та текстуру.
Склянка Pasabahce Timeless легка та зручна у використанні. Він має стійке дно, яке забезпечує надійну стійкість на поверхні. Завдяки якісному склу, склянка легко миється і не втрачає свого блиску з часом.
Ця стильна склянка підійде для використання як у повсякденному житті, так і для особливих урочистих випадків та вечерь із близькими та друзями. Придбайте склянку Pasabahce Timeless та додайте шик та вишуканість у свій сервірований стіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 155 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,34 ₴


