Набір склянок Pasabache низьких Toros скляних 6шт 255мл 52624
Ці стильні склянки мають елегантний дизайн та ідеально підійдуть як для повсякденного використання, так і для особливих випадків чи свят. Склянки виготовлені з високоякісного скла, яке міцне та довговічне.
Toros скляні склянки 6 штук Pasabache - це чудовий вибір для тих, хто цінує якість та стиль. Цей набір відрізняється міцністю та красивим зовнішнім виглядом, що робить його чудовим подарунком для себе або для близьких. Насолоджуйтесь улюбленими напоями у стильних та елегантних склянках Pasabache Toros.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 255 мл |
| Висота | 88 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Нижній діаметр | 67 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183,67 ₴




