Продається кратною кількістю в пакованні — по 6 шт.
Склянка виконана з високоякісного скла, що забезпечує йому міцність і довговічність. Він має високий, витончений дизайн, завдяки якому склянка виглядає розкішно та елегантно.
Об'єм склянки становить 260 мл, що робить його зручним у використанні для подачі різних напоїв, таких як вода, соки, лимонади, коктейлі та інші.
Завдяки прозорому склу, ви зможете насолоджуватися гарним видом напою, що знаходиться усередині склянки.
Склянка висока Танго лайн 260мл Helios - відмінний вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність у використанні посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 260 мл |
| Висота | 131 мм |
| Верхній діаметр | 64 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


