Декантер виготовлений з високоякісного скла, яке надає йому міцності, довговічності та привабливого зовнішнього вигляду. Він має ємність 1260 мл, що робить його ідеальним для подачі великої кількості напоїв.
Декантер має елегантний та вишуканий дизайн, який дозволяє використовувати його як на повсякденному столі, так і для особливих урочистих заходів. Він відмінно поєднується з будь-яким посудом та предметами сервірування, чудово впишеться в інтер'єр кухні чи їдальні.
Декантер універсальний скляний Віллаж Pasabache 1260мл стане чудовим придбанням для тих, хто цінує якість, зручність та стиль у кожній дрібниці. Він полегшить сервірування столу, надасть їй вишуканості та створить затишну атмосферу під час прийому гостей чи вечерь у вузькому колі сім'ї.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1260 мл |
| Висота | 249 мм |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Нижній діаметр | 94 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 150,79 ₴





