Розміри блюда становлять 240 мм х 160 мм, що робить його досить просторим для сервірування різних страв, таких як м'ясні та рибні страви, салати, закуски і т.д.
Блюдо Lubiana Kaszub легко миється та стійка до подряпин, що робить його зручним у використанні та довговічним. Воно також може бути використане в мікрохвильовій печі та посудомийній машині для ще більшої зручності.
Якщо ви шукаєте елегантну та практичну страву з порцеляни для сервірування в ресторані або вдома, страва ресторанна, сервірувальна Lubiana Kaszub овальна біла розміром 240 мм х 160 мм - чудовий вибір.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 290,49 ₴





