Серветниця Helios квадратна 12,5*12,5*8см бамбукова з кришкою 7255
Серветниця Helios 7255 виготовлена з бамбука. Зручна конструкція продумана так, щоб можна було розмістити велику кількість серветок. Спеціальний проріз на кришці зроблений так, щоб серветки тягнуться одна за одною, але не витягувалися всі відразу. Серветниця підійде для розміщення в кафе, барах, ресторанах та інших місцях самообслуговування.
Характеристики
- Матеріал: бамбук
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: КНР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,89 ₴


