Фігурне блюдо для подачі риби Helios A1402 виконана з порцеляни з глазурованим покриттям, що запобігає перепадам температури вмісту і робить поверхню міцною і стійкою до утворення сколів і тріщин. Краї порцелянового посуду для HoReCa ущільнені, це дозволяє зменшити утворення сколів на посуді при експлуатації. Біла оселедниця з порцеляни розрахована на постійне використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах, вона довше зберігає тепло при подачі гарячих страв клієнту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | A1020-16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,90 ₴



