Скляні склянки серії Stack up гладкі та виконані в класичному стилі, вони підійдуть для подачі безалкогольних, міцних напоїв та коктейлів.
Склянки цієї колекції чудово підійдуть для щоденного використання у професійних ресторанах та барах, для частого використання у закладах сфери HoReCa та додадуть урочистості до будь-якого сервірованого столу.
Склянки виконані зі скла, відносяться до категорії професійного посуду, можуть використовуватися дуже інтенсивно щодня, їх можна мити у посудомийці.
Головна особливість цих склянок у тому, що завдяки спеціальній скляній смузі, яка зроблена всередині склянки, їх можна ставити один на одного не боячись утворення сколів, що є дуже актуальною проблемою у професійному використанні, а також ця функція дуже економить місце для зберігання.
Склянки цієї колекції чудово підійдуть для щоденного використання у професійних ресторанах та барах, для частого використання у закладах сфери HoReCa та додадуть урочистості до будь-якого сервірованого столу.
Склянки виконані зі скла, відносяться до категорії професійного посуду, можуть використовуватися дуже інтенсивно щодня, їх можна мити у посудомийці.
Головна особливість цих склянок у тому, що завдяки спеціальній скляній смузі, яка зроблена всередині склянки, їх можна ставити один на одного не боячись утворення сколів, що є дуже актуальною проблемою у професійному використанні, а також ця функція дуже економить місце для зберігання.
- Об'єм: 290мл.
- Набір: 6 шт.
- Матеріал: скло.
- Висота 125.0 (мм)
- Верхній діаметр 60 (мм)
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Країна-виробник: Франція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 290 мл |
| Висота | 125 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505,47 ₴







