Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Скляна склянка є екологічно чистою, тому що при виробництві використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів та домашнього застосування.
У склянці Pop вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 285мл використовується для подачі напоїв. Щоб уникнути появи подряпин, скляні вироби бажано мити без абразивних миючих засобів.
- Призначення Для води та соку
- Матеріал Скло
- Об'єм 285.0 (мл)
- Висота 87.0 (мм)
- Верхній діаметр 76.0 (мм)
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
- Виробник UniGlass
- Країна виробник Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 285 мл |
| Висота | 87 мм |
| Верхній діаметр | 76 мм |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,29 ₴


