Торгова марка UNIGLASS (Болгарія) належить грецької компанії HGI Group. Упродовж 70 років компанія Uniglass виробляє столовий питний посуд, а також банки та пляшки для харчової та фармацевтичної промисловості. Виготовлення скляного посуду відбувається у 2 країнах, Болгарії та Україні, а продажів здійснюються в понад 80 країнах світу!
- Призначення - для води та соку
- Матеріал - скло
- Об'єм - 1 л
- Висота - 180 (мм)
- Верхній діаметр - 85 (мм)
- Нижній діаметр - 85 (мм)
- Забарвлення - однотонний
- Основний колір - прозорий
- Наявність кришки: Ні
- Зручний у використанні
- Упаковка - тех. тара
- Країна походження - Болгарія
- Можливість миття в посудомийній машині – так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 180 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,37 ₴





