Глечі мають зручну форму, яка не вислизає з рук; товсте денце не розколеться, що не дозволить посуду перекинутися.
Міцний матеріал стійкий до високих температур, тому підійде для подачі гарячого або теплого компоту, нагрітого молока. До сильних боків скла відносять абсолютну інертність, тобто в таких ємностях можна зберігати морси, соки та компоти з кисло-солодких ягід і не боятися, що рідина вступить у реакцію з матеріалом.
Глек 43414/sl Jug Kosem використовують для сервірування та подачі напоїв. Розроблений для використання вдома та сервірування у барах, кафе, ресторанах.
Одна з найважливіших якостей посуду Pasabahce – міцність. При використанні посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин та сколів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1500 мл |
| Висота | 217 мм |
| Верхній діаметр | 120 мм |
| Нижній діаметр | 133 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
- Ціна: Ціну уточнюйте


