- Бренд Luminarc зараз уособлює не тільки поняття про відмінний посуд, а й деякі характеристики, які притаманні саме цьому бренду. Посуд Luminarc може сміливо похвалитися такими перевагами над іншим посудом як:
- гігієнічність;
- мала сприйнятливість до жару та ударів;
- легкість у розміщенні на кухні;
- довговічність кольору.
- Скло марки Люмінарк відоме завдяки своїй стійкості, воно проходить жорсткі випробування шляхом нагрівання та моментального охолодження, завдяки чому посуд може використовуватися в мікрохвильовій печі і слабо сприйнятливий до ударів і подряпин. Низька пористість посуду забезпечує гігієнічність та зберігає посуд від появи мікробів. Посуд Люмінарк поміститься в будь-яку шафку різного розміру, завдяки формі посуду він зручно стає в стопки і не заважає один одному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 330 мл |
| Висота | 140 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,35 ₴



