1421426426
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Для чаю |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31,67 ₴


