1391550222
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1100 мл |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 140 мм |
| Нижній діаметр | 105 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Бордовий |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




