Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Скляна широка склянка призначена для широкого асортименту холодних напоїв. Знаходить широке застосування як і побуті, і у сфері комунального харчування.
- Призначення Для води та соку
- Матеріал Скло
- Об'єм 240.0 (мл)
- Висота 90.0 (мм)
- Верхній діаметр 85.0 (мм)
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
- Виробник Uniglass
- Країна виробник Болгарія
Склянка рокс (або "рокс-гласс") – це спеціальна склянка для подачі міцних напоїв, таких як текіла, віскі або бурбон, з додаванням льоду. Він має менший об'єм, ніж звичайна склянка і зазвичай використовується для сервірування коктейлів "на грані" - тобто з мінімальною кількістю льоду, щоб зберегти температуру та смак напою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 240 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,32 ₴







