Продається кратно кількості упаковки –12 шт.
- Матеріал Скло
- Об'єм 330 мл
- Висота 162 мм
- Діаметр 60 мм
- Підходить для миття в посудомийній машині. Так
- Виробник UniGlass
- Країна виробник Болгарія
Скляна склянка екологічно чиста, тому що при виробництві використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виробляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів та домашнього використання.
У склянці Classico вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 330мл використовується для подачі напоїв. Щоб уникнути появи подряпин, скляні вироби бажано мити без абразивних миючих засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 330 мл |
| Висота | 162 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51,40 ₴







