Склянки Timeless виготовлені з кристалічного скла, яке надає їм прозорості та блиску. Дизайн склянок Pasabahce Timeless простий та елегантний, з особливим акцентом на зручність використання. Ці склянки мають міцну основу, забезпечуючи стабільність та запобігаючи перевертанню. Розмір та форма склянок ідеально підходять для насиченого аромату та смаку віскі.
Набір із 4-х склянок Pasabahce Timeless - відмінне придбання для любителів віскі, які цінують не лише відмінний смак, а й естетичну складову своїх посудів. Склянки Pasabahce Timeless забезпечать вам ідеальний спосіб насолоджуватися цим благородним напоєм
- Виробник: Pasabahce.
- Серія: "Timeless"
- Призначення: Для холодних напоїв.
- Об'єм: 345 мл.
- Висота: 9,3 см.
- Діаметр: 8 см.
- Матеріал: Ударостійке скло.
- Товщина скла: 3 мм.
- Колір: Прозорий з візерунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 93 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,60 ₴









