1429161462
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 310 мм |
| Верхній діаметр | 35 мм |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ilona |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,91 ₴



