1460640976
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 230 мл |
| Висота | 125 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | ОСЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | 52209533 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


