1406328802
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 230 мл |
| Висота | 127 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | ОСЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | 0750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


