Кухоль продається краальною кількістю в пакованні — 20 шт.
Скляний дитячий кухоль Маша ОСЗ виготовлена з зміцненого, видувного та пресованого скла для домашнього сегмента. Має акуратні форми, різноманітність і універсальність.
Технологія виробництва відлагоджена відповідно до новітніх, передових розроблень сучасної науки у сфері нанесення покриттів на вироби зі скла.
Кухоль 200 мл загартований спеціальним способом, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх міцнішими та стійкішими до механічного впливу. З такого посуду легко відмиваються навіть найстійкіші та пригорілі сліди приготування напоїв. Одна з найважливіших якостей посуду — міцність. Скляний кухоль із декором Маша стійкий до появи тріщин, подряпин і відколів. Використовується для подавання напоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Для чаю |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 90 мм |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Користувацькі характеристики | |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
- Ціна: 31,67 ₴


