Посуд Pasabahce виготовлена з високоякісного міцного скла. Завдяки високій якості й унікальному дизайну він матиме дуже стильний вигляд на столі. Цей посуд призначений для інтенсивного використання. Завдяки потовщеним краям вироби мають додаткову захищеність від механічних пошкоджень, завдяки цьому збільшується термін експлуатації скляних виробів, також можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 420 л |
| Висота | 135 мм |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Верхній діаметр | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






