1810191867
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Соусник |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 170 мл |
| Висота | 82.5 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 125 мм |
| Нижній діаметр | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






