1409306404
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 3.8 л |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота без кришки | 70 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | Luminarc |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


