1412507435
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1600 мл |
| Висота | 250 мм |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Комплектація | Склянки |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість склянок/чарок/келихів/стопок | 6 шт. |
| Об'єм склянки/чарки/бокала/стопки | 310 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,46 ₴


