1451114356
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


