Посуд TM Helios відрізняється оптимальним співвідношенням ціна-якість і барвистою різноманітністю упаковки на всі випадки життя. У представленому різноманітності товарів є посуд для барів, ресторанів, готелів тощо, так і для повсякденного застосування в домашніх умовах. TM Helios виробляє склянки та чарки, келихи і фужери, карафи і салатники, столові набори, набори для чаю і кави і багато іншого. Хороша якість товарів, які пройшли обов'язкову сертифікацію, яскрава і оригінальна упаковка, великий вибір моделей, форм і деколей роблять нашу посуд відмінним придбанням для дому, так і прекрасним подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 70 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


