Призначена для декорування кухні, їдальні, оформлення та сервірування святкового та повсякденного столу. Стійка до подряпин і після багаторазового використання не втрачає первісний вигляд.
Завдяки наявності хрому, що знаходиться у складі металу, матеріал має антикорозійну стійкість. Не вступає в реакцію з продуктами харчування та різними речовинами, які можуть потрапити на поверхню приладів у побутовому використанні. Це означає, що такий сплав є повністю безпечним для здоров'я.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 90 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


