-
Характеристики
- Розмір: 290х220 мм
- Довжина повна: 290 мм
- Довжина робоча: 235 мм
- Повна Ширина: 220 мм
- Ширина робоча: 165 мм
- Висота: 25 мм
- Матеріал: фарфор
- Набір: техтара
- Можна мити в посудомийній машині
- Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Порцеляна, використана у виробництві цього блюда, є високоякісним та міцним матеріалом. Він відрізняється білою поверхнею та гладкою текстурою, що додає вишуканості та привабливості страві. . Завдяки майстерності та досвіду компанії, кожен предмет сервірування виходить бездоганним та стильним. Це овальне глибоке блюдо Lubiana Ameryka стане чудовим доповненням до вашого столового сервізу, створить незвичайний акцент на вашому столі та додасть елегантності будь-якому прийому їжі або особливому заходу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636,11 ₴





