Посуд Hell стійкий до подряпин, інтенсивного використання, різких перепадів температур, абразивних пошкоджень. Спеціально потовщені краї та міцна глазур забезпечують максимальний захист від сколів і подряпин (у тому числі і від столових приладів), а також дозволяють довше зберігати тепло страви, що подається. Підходить для розігріву їжі у НВЧ, розігріву їжі в духових шафах та зберігання у морозильній камері. Можна мити в посудомийній машині.
- Виробник Helios
- Форма Прямокутна
- Матеріал Фарфор
- Довжина 355.0 (мм)
- Ширина 135.0 (мм)
- Висота 15.0 (мм)
- Колір Білий
- Тематика декору, малюнка Без декору
- Підходить для миття в посудомийній машині Та
- Використання в мікрохвильовці Так
- Зберігання в холодильнику Так
- Зберігання в морозильній камері Та
- Країна виробник Китай
Гарний посуд від провідної компанії на ринку. Виготовлений із високоякісної білої порцеляни. Форма сприяє зручному використанню. Завдяки глянсовій поверхні легко миється. Посуд з порцеляни дуже гарної якості, використовується як у ресторанах, барах, кафе, так цей посуд можна використовувати і в побуті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,09 ₴


