Красивий посуд від компанії Hell. Зроблений з високоякісного білого фарфору. Форма сприяє зручному використанню. Завдяки глянсовій поверхні легко миється. Посуд з порцеляни дуже хорошої якості, використовується в ресторанах, барах, кафе, також цей посуд можна використовувати і в побуті.
- Розмір: 19"
- Довжина: 475 мм
- Ширина: 225 мм
- Висота: 30 мм
- Матеріал: фарфор
- Набір: техтара
- Можна мити в посудомийній машині
- Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | A1832-19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423,14 ₴


