Дошка обробна пластикова біла Helios 450х300х14 мм 6944(6931/5)
Дошка обробна біла 450х300х14мм Helios призначена спеціально для нарізки сиру. Виготовлена з міцного та гігієнічного пластику, який легко миється та не вбирає запахи. Розміри дошки дозволяють зручно працювати з різними видами сиру, а товщина забезпечує надійну підтримку при нарізці.

Характеристики
- Форма: Прямокутна
- Матеріал: Пластик
- Довжина: 450 мм
- Ширина: 300 мм
- Товщина: 14 мм
- Ручка: Немає
- Бортик периметром робочої поверхні: Немає
- Жолобок по периметру робочої поверхні: Немає
- Країна-виробник: КНР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


