Склянка скляна олд-фешен низька з гранями Arcoroc Граніт 270 мл J2612
Набір низьких склянок «Granity» J2614 від французького бренда Arcoroc зроблений із теплостійкого скла, створеного за особливими технологіями плавлення: здатний витримати навіть найвищу температуру — у 100 градусів і більше. Саме тому в широкому асортименті представлено безліч прозорих склянок і стопок.
Низька склянка 270 мл Arcoroc виготовлена з високоякісного скла, загартованого спеціальним способом, має особливу міцність і надійність. Цей матеріал у будь-якому вигляді (прозорий, матовий, кольоровий) не має пор, де можуть утримуватися мікроорганізми, що виключає можливість появи бактерій.
Стакан Granity ідеально підходить для подавання напоїв, матеріал не дає проникати шкідливим речовинам, стійкий до зовнішніх впливів, добре переносить посудомийну машину, не іржавіє, не вбирає запахи, не деформується. Ним притаманна багатофункціональність: у них також подають лід для шампанського. Мити посуд жорсткою дротяною мочалкою й агресивними мийними засобами вкрай не рекомендується, адже на ньому можуть з'явитися подряпини. Після багаторазового використання не втрачає первісного вигляду.

- Об'єм: 270 мл
- Матеріал: загартоване скло
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: Франція
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 270 мл |
| Висота | 95 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
- Ціна: 78,86 ₴


