Настільна ваза для HoReCa W266 від бренду HELIOS виконана з високоякісної порцеляни, має в своєму розпорядженні акуратну форму.
- Діаметр: 70 мм .
- Діаметр шийки: 30 мм.
- Висота: 160 мм
- Розмір повний: 100х155 мм.
- Колір: Білий.
- Матеріал: Фарфор.
- Набір: Техтара.
- Можна мити в посудомийній машині.
Уся лінійка посуду в професійному фарфорі також враховує нахил 70 градусів, це важливо, тому що при подачі, тарілка або чашка не зісковзує з підносу офіціанта. Професійна порцеляна представлена в класичному білому кольорі або кольорі «топленого молока», без будь-якого малюнка, орнаменту, що дозволяє зручно поєднувати його в інтер'єрі з будь-яким оформленням. Це також враховує гігієнічні норми, щоб поглиблення малюнка не забруднювались і легко можна було очистити посуд у посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Діаметр вази | 30 мм |
| Ширина вази | 70 мм |
| Глибина вази | 150 мм |
| Висота вази | 160 мм |
| Форма вази | Фігурна |
| Діаметр основи | 50 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр горловини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 103,78 ₴


