Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Торгова марка UNIGLASS (Болгарія) належить грецької компанії HGI Group. Упродовж 70 років компанія Uniglass виробляє столовий питний посуд, а також банки та пляшки для харчової та фармацевтичної промисловості. Виготовлення скляного посуду відбувається у 2 країнах, Болгарії та Україні, а продажів здійснюються в понад 80 країнах світу!
- Призначення: для води та соку
- Об'єм: 480 мл
- Висота 155 мм
- Верхній діаметр 80 мм
- Нижній діаметр 77 мм
- Матеріал: скло
- Паковання: техтара
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Виробник: UniGlass
- Країна виробництва Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 480 мл |
| Висота | 155 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,89 ₴







