Склянка висока "Marocco" Uniglass 270 мл (51032-МС12/sl)
Склянка Marocco 51032-МС12/sl виготовлена з якісного скла, що не вступає із вмістом у реакцію та не виділяє шкідливих речовин. Скляна склянка є екологічно чистою, тому що під час виробництва використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності й конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів і домашнього застосування.
У склянці Marocco вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Стакан 270 мл використовується для подавання напоїв. Щоб уникнути появи подряпин скляні вироби бажано мити без абразивних мийних засобів.

Характеристики
- Призначення: для коктейлів
- Матеріал: скло
- Об'єм: 270 мл
- Висота: 120 мм
- Верхній діаметр: 75 мм
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Виробник: Uniglass
- Країна виробництва Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 270 мл |
| Висота | 120 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,38 ₴







