Склянка висока "Marocco" Uniglass 350 мл (51031-МС12/sl)
Склянка Marocco 51031-МС12/sl виготовлена з якісного скла, що не вступає із вмістом у реакцію та не виділяє шкідливих речовин. Скляна склянка є екологічно чистою, тому що під час виробництва використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності й конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів і домашнього застосування.
У склянці Marocco вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 350 мл використовується для подавання напоїв. Щоб уникнути появи подряпин скляні вироби бажано мити без абразивних мийних засобів.

Характеристики
- Об'єм: 350 мл
- Матеріал: скло
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 120 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,08 ₴




