Дизайн салатника Lodge має елегантність і стиль, що дозволить йому відмінно вписатися в будь-який інтер'єр кухні або їдальні. Унікальний та витончений дизайн цього салатника додасть шарму та вишуканості до сервірування столу.
Завдяки невеликому розміру діаметру 140 мм салатник підійде для подачі різних видів салатів, закусок, десертів або інших страв. Поєднання практичності, краси та високої якості роблять салатник Lodge фарфоровий від Lubiana відмінним вибором для тих, хто цінує комфорт та вишуканість у кулінарії та сервіруванні столу.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 95 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 176,61 ₴







